Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Özel Kullanıcı Alanı icon Ekleme Nasıl Yapabilirim?

knulusoy

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba.

Özel Kullanıcı Alanındaki Başlığa Font Awasome Nasıl Ekleyebiirim?

Screenshot_1.jpg

Bir diğer konuda;
Bu özel kullanıcı alanlarının profilde ilk sekmede çıkmasını nasıl sağlayabilirim? Yani profildeki sekmelerin sırasını nasıl düzenleyebilirim? Bir kullanıcının profiline girince Hakkımda bölümü default olarak ilk sırada açılsın istiyorum.

profil-alabni-duzenleme.jpg

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Merhaba.

Ekli dosyayı görüntüle 26808

Bir diğer konuda;
Bu özel kullanıcı alanlarının profilde ilk sekmede çıkmasını nasıl sağlayabilirim? Yani profildeki sekmelerin sırasını nasıl düzenleyebilirim? Bir kullanıcının profiline girince Hakkımda bölümü default olarak ilk sırada açılsın istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 26809

1719149280090.png
ilk sorunda böyle bir şey yapmak istiyorsan

<i class="fab fa-linkedin-in"></i> direkt şu formatta yazdığında otomatik dönüşüyor zaten

Merhaba.

Ekli dosyayı görüntüle 26808

Bir diğer konuda;

Ekli dosyayı görüntüle 26809

2. sorun için bir ayar menüsü var mı bilmiyorum fakat

member_view şablonu içerisinde

<!--[XF:tabs:start]--> kelimesini aratırsan istediğin yere erişeceksin. buradaki yerlerini değiştirirsen sıralamaları da değişecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 26810
ilk sorunda böyle bir şey yapmak istiyorsan

<i class="fab fa-linkedin-in"></i> direkt şu formatta yazdığında otomatik dönüşüyor zaten

Teşekkürler hocam, ben font awasome orada da işlediğini akıl edemedim.

2. sorun için bir ayar menüsü var mı bilmiyorum fakat

member_view şablonu içerisinde

<!--[XF:tabs:start]--> kelimesini aratırsan istediğin yere erişeceksin. buradaki yerlerini değiştirirsen sıralamaları da değişecektir.

Sıralamayı değiştirdim. Ama şöyle bir durum var, kullanıcının adına tıklayıp da profiline gidince sıralama doğru ama default olarak profil mesajları geliyor otomatik yine. Oradaki link nereden bağlı acaba?

[OzzModz] Default Profile Tab
Eklentisi ile istediğim değişikliği yaptım. Teşekkürler 🙏

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.