Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Özel konu alanları yazı rengi

superalem

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

ekde gösterdiğim rengi nereden değiştirebilirim acaba? Özel konu alanlarından alen eklediğimde açılan konularda gözükmekte.
Site Adı:
Site Adresi:
Açıldığı Tarih:

görselde bunla yazmaktadır. değiştirmek istediğim yazı rengi o kısımdır.

ScreenShot_20210113155428.png

Nasıl yapılır ? Özel konu alanları yazı rengi

ÇÖZÜM:

Özel konu alanlarında açmış olduğum yeni alanda "Başlık." adına <font color="#3F3F3F">Site Adı:</font> yazdığımda rengi değişmektedir. Diğer alanlar içinde yapılabilir.

1.png
Merhabalar,

ekde gösterdiğim rengi nereden değiştirebilirim acaba? Özel konu alanlarından alen eklediğimde açılan konularda gözükmekte.
Site Adı:
Site Adresi:
Açıldığı Tarih:

görselde bunla yazmaktadır. değiştirmek istediğim yazı rengi o kısımdır.

Ekli dosyayı görüntüle 14746
merhaba hocam

admin cp > forumlar > özel konu alanlarından

ilgiligi foruma ayarlayabilirsiniz hocam

merhaba hocam

admin cp > forumlar > özel konu alanlarından

ilgiligi foruma ayarlayabilirsiniz hocam
Hocam orasını yaptım fakat benim demek istediğim yazı rengi nasıl değiştirilir. Görselde gördüğünüz gibi yazı rengi açık bir renk onu değiştirmek istiyorum.

ÇÖZÜM:

Özel konu alanlarında açmış olduğum yeni alanda "Başlık." adına <font color="#3F3F3F">Site Adı:</font> yazdığımda rengi değişmektedir. Diğer alanlar içinde yapılabilir.

1.png

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.