Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Oops! We ran into some problems.

Hasann

Kullanıcı
Kullanıcı
Selamün aleyküm dostlarim

Görünüm ve diller --> Temalarınız --> Mavi Tema --> Tema özellikleri kisminda postbit ögelerini acip kaydet dedigimde asagidaki mesaj cikiyor bilen varsa cözümünü yazsin ben bulamadim o kadar arastirmama ragmen olmuyor.

Oops! We ran into some problems. Please try again later. More error details may be in the browser console.

Selamün aleyküm dostlarim

Görünüm ve diller --> Temalarınız --> Mavi Tema --> Tema özellikleri kisminda postbit ögelerini acip kaydet dedigimde asagidaki mesaj cikiyor bilen varsa cözümünü yazsin ben bulamadim o kadar arastirmama ragmen olmuyor.

Oops! We ran into some problems. Please try again later. More error details may be in the browser console.

bildiğim kadarıyla bazen çerezlerden veya hostingden kaynaklı olarak yapabiliyor bazı hostingler xenforo barındıramıyor. Çerezleri temizlemeyi denedikten sonra hostingizle görüşebilirmisiniz.

LaDezs LaDezs hocam belki yardımcı olabilir.

Merhabalar MusaPekel MusaPekel konuya çağirdiğin için teşekkürler

Sayın Hasann Hasann hoşgeldin sayfamıza öncelikle konuyla ilgili olarak ;

bu problemle bir çok yerde karşılaşmaktayız.
aslında direk size şuradan olur desem keşke :D ama malesef öyle bir durum söz konusu değil.
Aynı sorunu çözüm için yaptiğim tespitleri sizlere listeleme yapayım.

- Tema şablonlarindki düzenlemelerdeki kod hatalarından sebep bu hata verilir orjinale veya enson düzenlemeyi geri alarak test ediniz.
- php sürümden dolayı bu hatayı verir kullanmış olduğunuz xenforo sürümü ile php sürümü ideal olmalı
- kullanılan eklentilerin xenforo sürüm ile olan uyumsuzluğu ( sistem xf2.1.x eklentiler 2.0.x gibi veya tam tersi)
- sunucu tarafli olarak .htacces dosyasi ve php fonksiyonlarin eksik olması.
- Hostinginizin xenforo ile stabilize olarak uyumlu olmaması

bu maddeleri kontrol edinzi sorununuz çözülmez ise bana girişlerini gönderin DM ile yardımcı olmaktan mutluluk duyarım : ) ( :

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.