Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Online kullanıcı sayısı sorunsalı

ByFataLTR

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar herkese.
Google analytics ve xenforonun kendi online sayacı arasında neden bu kadar fark var?
Google Analytics'de kontrol ettiğimde 3 online varken forum istatistiklerinde 55 online görünüyor. Bu kadar fark olması çok anormal değil mi?

xenforo anlık göstermez atıyorum son yarım saatlik online kişi sayısını gösterir.

Çünkü Google Analytics botları falan eklemiyor bildiğim kadarıyla.

online ayarlarini 15 dakikaya ayarla google amcayla ayni cikar.... bazi üyaniklar online süresini yükseltiyorki böyle bir durum cikiyor

online ayarlarini 15 dakikaya ayarla google amcayla ayni cikar.... bazi üyaniklar online süresini yükseltiyorki böyle bir durum cikiyor
Öyle bir ayar olduğunu yeni öğreniyorum doğrusu. Nasıl değiştirebilirim bunu? Hiç denk gelmedim xenforo admin panelinde veya gözüme çarpmadı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.