Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Önizleme modunda kocaman olan önizlemeleri küçük hale getirme.

LuXeLL

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Selam hocalarım, böyle bir sorunum var, önizleme modunda ilk baştaki konular kocaman oluyor.
Bu stili sevmedim, bu sorun hep ilk başlarda oluyor, ben ancak böyle bir şey yapmak istiyorum:
1645045256919.png

Böyle bir şey yapabilmemin imkanı var mı? kısaca şöyle özetleyeyim, önizleme modundaki ilk başlarda olan ikonları en sonlarda olan küçükler gibi yapmak istiyorum.

Nasıl yapılır ? Önizleme modunda kocaman olan önizlemeleri küçük hale getirme.

Bunu yapmak ne yazık ki kolay bir işlem değil. İleri düzey xenforo ve HTML, css bilgisi gerektirir. Hali hazırda böyle bir uygulama yok ne yazık ki. Bunu anlatmak ise üzerinde çalışmadan mümkün değil.
Ön izlemen kasıt nedir anlamadım açıkcası, hangi alanın ön izlemesidir bu ?

Bunu yapmak ne yazık ki kolay bir işlem değil. İleri düzey xenforo ve HTML, css bilgisi gerektirir. Hali hazırda böyle bir uygulama yok ne yazık ki. Bunu anlatmak ise üzerinde çalışmadan mümkün değil.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.