Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Oluşturduğum içeriği otomatik olarak takip et seçili ama etmiyor?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://ixir.gen.tr/
Oluşturduğum içeriği otomatik olarak takip et seçili ama etmiyor? bunu nasıl düzeltebilirim ve takip etmediğim konuları toplu olarak nasıl takıbe alabılırım?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    76.5 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    194.8 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    33.1 KB · Görüntüleme: 7

Çözüldü Oluşturduğum içeriği otomatik olarak takip et seçili ama etmiyor?

kendim manuel normal actıgım konuları takıbe alıyor sımdı farkettım, api kullanıp bot ıle actıgım konuları takıbe almıyor. php sorgusu gibi toplu olarak bunları takıbe alma sansım varmı acaba?
kendim manuel normal actıgım konuları takıbe alıyor sımdı farkettım, api kullanıp bot ıle actıgım konuları takıbe almıyor. php sorgusu gibi toplu olarak bunları takıbe alma sansım varmı acaba?

Son düzenleme:
Çözüm

Botun db ayarlarında INSERT kısmında son eklenen konunun ID numarasını alıp takip için tekrar bir INSERT oluşturmak gerekiyor. Zor bir işlem değil ancak botun kaynak kodlarına erişiminiz yoksa yapamazsınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.