Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Normal Kayıt ve Girişin Kaldırılması

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Xf-2 Lisanslı kullanıyorum. Üyelerin normal yolla Kayıt olmalarını engelleyip, Google ve Facebook ie kayıt/girişlerini sağlamak istriyorum. Kod düzenlemeside olabilir bunun için önerilerinizi bekliyorum.
Giriş tıklandığında sedece Sosyal hesapları ile, Yeni kayıt olmak isteyenlerin sadece sosyal hesapları ile giriş ve kayıt olmalarını istiyorum.

Takipteyim, spam konusunda gerçekten sağlıklı olabilir. Sahte kayıtları engellemiş oluruz.

Şu an 3 Sosyal hesap ekledim. Twitter onay sürecinde bekliyorum

Ekli dosyayı görüntüle 4041

Benim hiç bir sosyal site ile bağım yok ben ne yapacağım ?
Çevremde böyle insalar çok var benim,bunlarda öyle eften püften insanlar değil gayet genç ve kültürlü insanlar.
Kısacası nasıl yapılır bilmiyorum şu an ona yoğunlaşmadım ben ben direk olumsuz taraflarına yogunlaştım.

Takipteyim, spam konusunda gerçekten sağlıklı olabilir. Sahte kayıtları engellemiş oluruz.

Spam için böyle bir uygulama yapacaksanız inanın boşuna emek harcar kullanıcı kaybedersiniz. Ben şu forum açtım açalı toplasan 3 spam kayıt oldu ki onlarında önlemeni aldıktan sonra kayıt,konu,mesaj sayısı 0...

Haklısınız
Göreceli bir konu aslında.
Ama bizim forum özerkli bir forum. Biz herkesin üyeliğinden ziyade mutemetlerin üyeliğini kabul ediyoruz. Her mutenetin mutlaka hotmail yada gmail posta hesabı var.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.