Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü MySQL query error [1062]: Duplicate entry 'arial' for key 'PRIMARY'

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

alonewolf

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
1.png
------------------
2.png

arkadaşlar bunu editörü yükleyeceğim zaman veriyor

MySQL query error [1062]: Duplicate entry 'arial' for key 'PRIMARY'

Kod:
XF\Db\DuplicateKeyException: MySQL query error [1062]: Duplicate entry 'arial' for key 'PRIMARY' src/XF/Db/AbstractStatement.php:212
Tarafından: Admin 1 Kas 2018 13:44'de
Yığın izleme
INSERT  INTO `xf_kl_em_fonts` (`font_id`, `title`, `type`, `family`, `display_order`, `active`, `extra_data`) VALUES ('arial','Arial','client','\"Arial\"',10,1,'[]'),
('book-antiqua','Book Antiqua','client','\"Book Antiqua\"',20,1,'[]'),
('courier-new','Courier New','client','\"Courier New\"',30,1,'[]'),
('georgia','Georgia','client','\"Georgia\"',40,1,'[]'),
('tahoma','Tahoma','client','Tahoma',50,1,'[]'),
('times-new-roman','Times New Roman','client','\"Times New Roman\"',60,1,'[]'),
('trebuchet-ms','Trebuchet MS','client','\"Trebuchet MS\"',70,1,'[]'),
('verdana','Verdana','client','\"Verdana\"',80,1,'[]')
------------

#0 src/XF/Db/Mysqli/Statement.php(196): XF\Db\AbstractStatement->getException('MySQL query err...', 1062, '23000')
#1 src/XF/Db/Mysqli/Statement.php(78): XF\Db\Mysqli\Statement->getException('MySQL query err...', 1062, '23000')
#2 src/XF/Db/AbstractAdapter.php(79): XF\Db\Mysqli\Statement->execute()
#3 src/XF/Db/AbstractAdapter.php(207): XF\Db\AbstractAdapter->query('INSERT  INTO `x...')
#4 src/addons/KL/EditorManager/Setup.php(127): XF\Db\AbstractAdapter->insertBulk('xf_kl_em_fonts', Array)
#5 src/XF/AddOn/StepRunnerInstallTrait.php(60): KL\EditorManager\Setup->installStep2(Array)
#6 src/XF/AddOn/StepRunnerInstallTrait.php(27): KL\EditorManager\Setup->installStepRunner(2, Array)
#7 src/XF/Admin/Controller/AddOn.php(390): KL\EditorManager\Setup->install(Array)
#8 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(249): XF\Admin\Controller\AddOn->actionInstall(Object(XF\Mvc\ParameterBag))
#9 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(89): XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass('XF:AddOn', 'install', 'html', Object(XF\Mvc\ParameterBag), 'listAddOns', Object(XF\Admin\Controller\AddOn), NULL)
#10 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(41): XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop(Object(XF\Mvc\RouteMatch))
#11 src/XF/App.php(1931): XF\Mvc\Dispatcher->run()
#12 src/XF.php(328): XF\App->run()
#13 admin.php(13): XF::runApp('XF\\Admin\\App')
#14 {main}

@eTiKeT™ @netr0n @LaDezs

Son düzenleme:
Bu durum için eklenti yapımcısının çözümü:

1. Eklentiyi kaldırın (imkansızsa, bu adımı atlayın).
2. Veritabanınıza gidin ve xf_kl_em_ ile öneki tüm tabloları silin.
3. Xf_addon tablosunu açın ve sadece "[KL] Editor Manager" başlıklı girişi silin.
4. Eklentiyi şimdi yeniden yükleyebilmeniz gerekir.

Bu durum için eklenti yapımcısının çözümü:

1. Eklentiyi kaldırın (imkansızsa, bu adımı atlayın).
2. Veritabanınıza gidin ve xf_kl_em_ ile öneki tüm tabloları silin.
3. Xf_addon tablosunu açın ve sadece "[KL] Editor Manager" başlıklı girişi silin.
4. Eklentiyi şimdi yeniden yükleyebilmeniz gerekir.
Hocam bu eklentiyi kurdum fakat, cevap verileceği yada konu açılacağı zaman metini hizalayıp renk veriyorum fakat paylaştıktan sonra renk olmuyor ve sola gelmiş olmuyor bunun hatasını çözemedim. Bilginiz varmıdır?

Ugur Ugur abi yazdığın mesajı ben daha önceden görmüştüm şimdi 30dk önce diyor başka konularda da olmuştu sebebi nedir

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.