Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Müracaat Formu Değişiklik Yapılması

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Sitede müracaat formunu ayrı Sayfa hazırlayarak o sayfanın amacına uygun derlemek istiyorum.

Normal Kontak forumun kodları bu. Yalnız biraz değiştirdim ama istediğimi yapamadım..

<xf:title>{{ phrase('contact_us') }}</xf:title>

<xf:form action="{{ link('misc/contact') }}" class="block" ajax="true" data-force-flash-message="true">
<div class="block-container">
<div class="block-body">
<xf:if is="!$xf.visitor.user_id">
<xf:textboxrow name="username" autofocus="autofocus" maxlength="{{ max_length($xf.visitor, 'username') }}"
label="{{ phrase('your_name') }}" required="required" hint="{{ phrase('required') }}" />

<xf:textboxrow name="email" maxlength="{{ max_length($xf.visitor, 'email') }}" type="email"
label="{{ phrase('your_email_address') }}" required="required" hint="{{ phrase('required') }}" />
<xf:else />
<xf:formrow label="{{ phrase('your_name') }}">{$xf.visitor.username}</xf:formrow>
<xf:if is="$xf.visitor.email">

<xf:formrow label="{{ phrase('your_email_address') }}">{$xf.visitor.email}</xf:formrow>
<xf:formrow label="Müracaat Şekli">İl Temsilcilik</xf:formrow>
<xf:else />

<xf:textboxrow name="email" type="email"
label="{{ phrase('your_email_address') }}" required="required" hint="{{ phrase('required') }}" />

</xf:if>
</xf:if>

<xf:captcharow label="{{ phrase('verification') }}" hint="{{ phrase('required') }}" />

<xf:textboxrow name="subject"
label="{{ phrase('subject') }}" required="required" hint="{{ phrase('required') }}" />

<xf:textarearow name="message" rows="5" autosize="true"
label="Hangi İl/İlçede Çalışıyorsunuz" required="required" hint="{{ phrase('required') }}" />
</div>
<xf:submitrow submit="{{ phrase('send') }}" />
</div>
<xf:redirect />
</xf:form>

Benim Yapmak istediğim aşağıdaki bir forma dönüştürmek. Mail Geldiğinde Mailin Başlığı " Temsilcilik Müracaat" olacak..
yUKARDAKİ KODLARI BUNA GÖRE DEĞİŞKENLERİ YAPAMADIM...

1543604185961.png

Tamam teşekkür ederim. Elinize sağlık.. Deneyeceğim ama bu zorunluluk kaldırmayı config.php içinde ise, saldırı vs gibilerden etkilenmemsi yönünde alınmış olabilir.
Bakalım artık..

src/XF/Service/Contact.php dosyasında değişiklik yapacaksınız Config.php ile bir alakası yok.

Yukarda bahsettiğim gibi forumun diğer taraflarını nasıl etkiler bilmiyorum, sorumluluk size ait, denemek isterseniz buyurun deneyin. :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.