Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Mobil Tema Sorunu nasil cözülür

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

ebu

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://google.com.tr
Arkadaslar merhabalar,

Google search consoleden sitenin linklerinin haritasina baktim ve felaketi gördüm.

Özellikle mobil temada yaridan fazla linkin eklenmedigini gördüm.

Akabinde defacult temayi tekrar kurdum hic ellemedim o sekilde tekrar google haritasinda islem yaptim ama malesef hatalar düzelmedi.

Ben vb kullanirken xenforoya sirf temasi stabil ve mobilde herhangibi islem yapmaksizin hatasiz diye girmistim ama bu hatayi görünce cidden sasirdim.

Hadi kendi kullandigim temayi bozdum diyelim ama defacult temada da ayni hatayi vermesi nesemi kacirdi.

hata kodlari su sekilde

1- Metin okunamayacak kadar kücük
2- tiklanabilir ögeler birbirine cok yakin.

acaba bu sorunu nasil düzeltebilirim

saygilar

@eTiKeT™ Ugur Ugur @netr0n

Tema değişiminden sonra sorunlar kendiliğinden bitmez. Bitmesi için aylarca, belki yıllarca beklemeniz gerekebilir.

Sorun veren öğeleri inceleyip gerekli değişiklikler yapıldıktan sonra Google'dan inceleme istemelisiniz. Google incelemesinden sonra hatalar düzelmiş ise hata uyarılarını kaldıracaktır.

Tema değişiminden sonra sorunlar kendiliğinden bitmez. Bitmesi için aylarca, belki yıllarca beklemeniz gerekebilir.

Sorun veren öğeleri inceleyip gerekli değişiklikler yapıldıktan sonra Google'dan inceleme istemelisiniz. Google incelemesinden sonra hatalar düzelmiş ise hata uyarılarını kaldıracaktır.

dogru hocam dedikleriniz,

yanliz googlede anlik sayfa taratma var orada denedim ve hatayi aldim

Aslında sorun gayet açık ve net. Bunların css ile kolayca çözülebileceğini düşünüyorum. Küçük metinler büyütülecek, yakın öğeler padding veya margin ile uzaklıştırılacak.

Aslında sorun gayet açık ve net. Bunların css ile kolayca çözülebileceğini düşünüyorum. Küçük metinler büyütülecek, yakın öğeler padding veya margin ile uzaklıştırılacak.

hocam dedigine bakip tekrar deneyip sonucu tekrar yazacagim

tesekkür ediyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.