Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

IMGBB Resim ekle butonu eklemek

imgbb yerine benzer script en güncel halini kullanan başka siteye resim yükleme kodunu vereyim.

Resim yüklenen site : photoland.io

Kullandığın temanın PAGE_CONTAINER şablonunda </head> öncesinde şu kodu kopyala.

Kod:
<xf:comment> Photoland Resim Yukle-TURKCE 3_0_14</xf:comment>
<script async src="//photoland.io/sdk/pup.js" data-url="https://photoland.io/upload" data-auto-insert="bbcode-embed"data-sibling=".js-attachmentUpload" data-sibling-pos="before" data-html='<a %x type="button" class="%bClass button--link u-jsOnly button button--icon button--icon--preview rippleButton"><span class="button-text">HIZLI Resım Yukle</span></a>'></script>

imgbb yerine benzer script en güncel halini kullanan başka siteye resim yükleme kodunu vereyim.

Resim yüklenen site : photoland.io

Kullandığın temanın PAGE_CONTAINER şablonunda </head> öncesinde şu kodu kopyala.

Kod:
<xf:comment> Photoland Resim Yukle-TURKCE 3_0_14</xf:comment>
<script async src="//photoland.io/sdk/pup.js" data-url="https://photoland.io/upload" data-auto-insert="bbcode-embed"data-sibling=".js-attachmentUpload" data-sibling-pos="before" data-html='<a %x type="button" class="%bClass button--link u-jsOnly button button--icon button--icon--preview rippleButton"><span class="button-text">HIZLI Resım Yukle</span></a>'></script>
Teşekkür ederim. photoland.io'yu beğenmedim.
Bunu ekledim
Kod:
<script async src="https://imgbb.com/upload.js" data-auto-insert="bbcode-embed-medium"></script>

Merhaba,Arkadaşlar ( Resim ekle butonu eklemek için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz )

Resim yukle

<script async src="//resimyukle.com.tr/sdk/pup.js" data-url="https://resimyukle.com.tr/upload"></script>

1ug4.png

bunları yaparken resim ekle butonunu sitenin kendisinde olanı belirli gruplardan kaldıramadım ben . genel olarak bb codeden kaldırılıyor ama ben üyelere kaldırmak istiyorum sadece script kalsın. bu biraz or galiba açıla bilir panele koydum ama yinede kullanıyorlar. normalmüye gruplarına gizlenmiyormu bu

bunları yaparken resim ekle butonunu sitenin kendisinde olanı belirli gruplardan kaldıramadım ben . genel olarak bb codeden kaldırılıyor ama ben üyelere kaldırmak istiyorum sadece script kalsın. bu biraz or galiba açıla bilir panele koydum ama yinede kullanıyorlar. normalmüye gruplarına gizlenmiyormu bu
Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz, biraz daha net açıklar mısınız ? Şahsen ben tam olarak anladığımı zannetmiyorum.

hocam ben genelde yapamadığım birşeyi sormam denemişimdir sonuç alamamışımdır... mesela sipcrit olarak şablona bir dizin kod attım bende bu resim yükle butonu olarak koydu. ama sorun şu herkeste aynı şekilde bu resim uploqd çalışmıyor.. bende çalışıyor yükleyince sitw içine direk atıyor.. bazılarında olmuyor.. konu o değil..

ben bu spricti koyup resim yükle butonunu çıkarıyorumya neticede terimsel konuşmaya gerek yok javadır bu nutonu çıkardık resim yüklemiz var.. ama ben xenforonun orginal resim ekle butonunu bbcodelerden kaldırınca .. bu sprict butonuda kalkıyor.. yani tek başına sprict buton durmuyor orda... gruplardanda çözülmüyor bu şablonlardanda .. tamamwn resim yükle adresinden aldığımız sprict kod ile alakalı.. mesela hızlı resiminkin bulamadım ben ..

ama ben xenforonun orginal resim ekle butonunu bbcodelerden kaldırınca .. bu sprict butonuda kalkıyor.. yani tek başına sprict buton durmuyor orda... gruplardanda çözülmüyor bu şablonlardanda .. tamamwn resim yükle adresinden aldığımız sprict kod ile alakalı.. mesela hızlı resiminkin bulamadım ben ..
Bununla ilgili bir kod değişikliği chereveto yani orijinal resim script forumunda paylaşıldığı diye hatırlıyorum. Bulabilirsem buradan paylaşırım.

Direek buldugunuzda atarsınızda zahmet omasın diye diyoroum siz dediğimi anladınız sanırım... bu profili ziyaret edenler kim eklentisini kurunca şuanki mavcut sitemdeki görüntü bopzuluyor kendi kendine kenar çubugu koyuyor ve bende normalde kenar çubugu olmadıgı için sağlıklı çalışmıyor... önceli değil yinede paylaşırsanız teşekkür ederim

Direek buldugunuzda atarsınızda zahmet omasın diye diyoroum siz dediğimi anladınız sanırım... bu profili ziyaret edenler kim eklentisini kurunca şuanki mavcut sitemdeki görüntü bopzuluyor kendi kendine kenar çubugu koyuyor ve bende normalde kenar çubugu olmadıgı için sağlıklı çalışmıyor... önceli değil yinede paylaşırsanız teşekkür ederim
pardon ben konuyu eklenti konusuyla karıştırdım :D ondan o cevapı verdim az önce okuyunca ona cevap sandım sizinkisini :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.