Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Mesaj Bölümündeki Avatarı Büyütmek

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ibonline

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, CSS rankları ekledim fakat avatar boyutu ile sorun oluyor. Avatar boyutunu nasıl büyütebilirim?

1607370510866.png

bu şekilde olmakta.

Teşekkürler eTiKeT™ eTiKeT™ ! bir sorum daha olacaktı. moderatör yaptığım kişi hala standart headerda gözükmekte. bende yönetici headerı varken onda standart olan var.

1607442634274.png

bunu nasıl çözerim bilginiz var mı acaba?

Lütfen sorunlarını her zaman ayrı başlıklarda açarak sorunuz ;) ve tam olarak ne demek istediğiniz anlamadım. Header dediğiniz nedir mümkünse aradaki fark gösteren bir görsel iş yapacaktır.

fazla yer kaplamasın diye açmak istemedim hocam kusura bakmayın. şu iki görselden bahsediyorum;

1607442852159.png

birinde gördüğün gibi yönetici yazmakta. kullanıcı grupları kısmından düzelttim fakat moderatör için standart başlığı kullanmakta.

1607442892826.png

gördüğün gibi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.