Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Ana sayfada yeni konu aç ve yeni mesajlar butonu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

wmgerecleri

xFanatik
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://mobiltr.net
merhaba arkadaşlar sağda bulunan üstteki yeni mesajlar yeni konu aç özelliğini nasıl kaldırabilirim ana sayfada

mobiltr.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çözüldü Ana sayfada yeni konu aç ve yeni mesajlar butonu

Temanızın PAGE_CONTAINER isimli şablonunda bul;

HTML:
                        <xf:if contentcheck="true">
                            <div class="p-title-pageAction"><xf:contentcheck><xf:pageaction /></xf:contentcheck></div>
                        </xf:if>

Ve değiştir;

HTML:
                        <xf:if is="$template != 'forum_list'">
                                <div class="p-title-pageAction"><xf:contentcheck><xf:pageaction /></xf:contentcheck></div>
Bu xenforo 2 ile gelen bir düzenlemedir,açmak için bir işlem gerekmiyor. Ancak bazı temalarda gizlenmiş olabilir. Bun çözmek için temaya göz atmamız gerekli.

şu eklenti ile çözülüyor kanka

k.bakmayın geç dönüş yaptım şimdi buldum kodları kaldırdım fakat şöyle bişey var sadece ana sayfada kalkmasını istiyorum kodları kaldırınca kategorilerde de kalkıyor fakat benim istediğim ana sayfada tek kalkması

k.bakmayın geç dönüş yaptım şimdi buldum kodları kaldırdım fakat şöyle bişey var sadece ana sayfada kalkmasını istiyorum kodları kaldırınca kategorilerde de kalkıyor fakat benim istediğim ana sayfada tek kalkması
kodlamadan anlıyorsanız anasayfadan kaldırdığınız kodları görünmesini istediğiniz sayfalara ekleyebilirsiniz.

Örneğin kategori içlerinde o butonun görünmesini istiyorsanız

Thread_view şablonunda uygun yere kodları eklerseniz sorununuz çözülecektir.

kodlamadan anlıyorsanız anasayfadan kaldırdığınız kodları görünmesini istediğiniz sayfalara ekleyebilirsiniz.

Örneğin kategori içlerinde o butonun görünmesini istiyorsanız

Thread_view şablonunda uygun yere kodları eklerseniz sorununuz çözülecektir.
hocam tüm kodları tek kod yapmışlar

HTML:

Ve değiştir;

HTML:

Çözüm

HTML:

Ve değiştir;

HTML:
sağolun hocam tmm dır allah razı olsun aslında bu tür şeyleri eklendi haline getirmek lazım :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.