Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Main ve Child Tema

mcv_js

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Tema yapıyorum.Kullanı güncellemelerde veri kaybetmesin diye tema altına bir de alt bir tema ekledim.Sanırım bu olay child tema olarak geçiyor.Yaptığım şey doğru mu? Daha önce bunu denememiştim.

aynen child tema kulanıcıların duzenlıyecegı tema
o zaman aklım şöyle bir olay takılıyor.Ben her tema güncellemesinde child dosyası da ekleyeceğim dosya içerisine.O child temayı sadece ilk kurulum için mi kuracaklar? ileriki güncellemelerde sadece main temayı üzerine yükleseler yeter mi?

Senin birşey yapmana gerek yok mcv_js Âlfonse . Kullanıcı temayı kurarken kendisi ayarlayacak bunu.

Aynı temayı iki sefer kuracak, birincisinde normal tema olarak, ikincide isim değiştirip birinciye alt tema olarak.

- Tema
-- Alt tema

Forumda alt tema kullanılacak. Kullanıcı kendi düzenlemelerini alt temada yapacak, güncellemeleri ana temada.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.