Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XenForo mail sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Kanaryaci

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://ekuslar.com/
Merhaba forumu taşıdım sürekli bu hatayı alıyorum. Neden bu hatayı veriyor.

• Swift_TransportException: Email to [email protected] from [email protected] failed: Expected response code 354 but got code "554", with message "554 5.5.1 Error: no valid recipients "
  • src/vendor/swiftmailer/swiftmailer/lib/classes/Swift/Transport/AbstractSmtpTransport.php:459
  • Tarafından: Bilinmeyen hesap
  • 31 Ağu 2022 18:03'de

Çözüldü XenForo mail sorunu

554 hata kodunu alıyorsunuz. Kimlik doğrulamanızda sorun var. Bilgilerinizi kontrol edin, şifrelerinizi yeniden oluşturup doğru bilgileri tekrar girmeyi deneyin.
554 hata kodunu alıyorsunuz. Kimlik doğrulamanızda sorun var. Bilgilerinizi kontrol edin, şifrelerinizi yeniden oluşturup doğru bilgileri tekrar girmeyi deneyin.

Çözüm
teşekkür ederim ufak bir sorundan dolayı atmıyormuştu.

birde sizi bulmuşken soruyum. xenforo güncelleştirmeleri paketleri kaldırmadan panel üzerinden otomatik kurulumum yapsam sıkıntı olurmu acaba.

XenForo sürümünüz kaç? 2.1'den 2.2'ye güncelleyecekseniz bazı uyumsuzluklar olacaktır. Bu uyumsuz eklentileri ve temaları da güncellemeniz gerekebilir. 2.2.x kullanıyorsanız sorun çıkmaz. Siz yine de güncelleme yapmadan önce tüm eklentilerinizi devre dışı bırakabilirsiniz.

XenForo 2.2.10 Patch 1 yapacağım yeni zaten bu ilk güncelleştirmesi.
tema v9

Altaki eklentiler mevcut;

[XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.1.3​

[XenGenTr] Global forum ikonlari 1.0.7​

[XenGenTr] SEO Uyumlu baglanti duzenleyici 2.0.1​

[XenGenTr] Style V9 Gerecleri 1.0.3​

XenForo 2.2.10 Patch 1 beta sürüm mü oluyor.

Uzun yıllar smf kullandım. ara vermiştim. xenfor çok yabancıyım.

Tamam güncelleyebilirsiniz. Tema ilgili şablon sıkıntısı olursa veya herhangi bir sıkıntı olursa bana özelden yazarsanız yarın gün içinde yardımcı olurum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.