Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Imagick aktif fakat aktif değil gözüküyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Sunucuda ROOT yetkiniz var mı ? yoksa sunucu yöneticinize iletiniz bunu.

Çözüm
cPanelde PHP Selector alanına gelin ve kullanmış olduğunuz php versiyonunda imagick seçeneğindeki tiki işaretleyin ve kayıt edin aktif olacaktır.

Screenshot_1.jpg

cPanelde PHP Selector alanına gelin ve kullanmış olduğunuz php versiyonunda imagick seçeneğindeki tiki işaretleyin ve kayıt edin aktif olacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 9447
Zaten öyle yaptım hocam. Fakat o sayfadan php 7 yapsam bile admin panelinde php sürümü değişmiyor. Sadece multiphp sayfasından php sürümünü ayarlayabiliyorum. Hosting firmasıyla görüştüm yine aktif dediler fakat hala aktif değil.

Bu tamamen hostinginiz ile alakalı bir durumdur. Şu hosting firmalarının bu gibi durumlarda devamlı yazılımsal demelerine deliriyorum. Aktif ise zaten yazılım bunu görür. Değilse pasif olduğunu söyler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.