Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Logoya Alt Text ekleme

bambam

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba ilk defa xenforo kullanıyorum. Bazı sorularım çok amatör olabilir.
Forumdaki logoya alt text eklemek istiyorum. Tema özellikleri kısmındaki temel yarlar kısmından logo ekledim ama alt text ekleyemiyorum.
Bu seo açısından önemli bir durum. O yüzden kod yapısı ile mi düzeltmek gerek.

Nasıl yapılır ? Logoya Alt Text ekleme

Merhabalar,
XenForo kendi yapısında böyle bir uygulama yok ne yazık ki. Sadece grafik logo ekleyebilirsiniz. Ancak metin logo eklemesi yapmak için ise ilave yazılıma ihityacınız bulunuyor.

Ancak yine bunda da burada olduğu gibi slogan yada logo altı metin bulunmuyor. Sadece img logo yerine metin logo eklemenize olanak tanıyor.
Merhabalar,
XenForo kendi yapısında böyle bir uygulama yok ne yazık ki. Sadece grafik logo ekleyebilirsiniz. Ancak metin logo eklemesi yapmak için ise ilave yazılıma ihityacınız bulunuyor.

Ancak yine bunda da burada olduğu gibi slogan yada logo altı metin bulunmuyor. Sadece img logo yerine metin logo eklemenize olanak tanıyor.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.