Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? logo header alanı

Birisi

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba ,

Benzer bir kaç konu buldum ama dediğim gibi olmadılar, bu konu da yardımcı olabilir misiniz.
Logo yu bırakıyorum (Default Tema) alanı genişliyor. O alanı logoya göre nasıl ayarlabilirim ?

Ekli dosyalar

• XEN.jpg
    XEN.jpg
    27.7 KB · Görüntüleme: 21
'' Anladığım kadarıyla logo ekliyorsunuz logonuz büyük olduğu için alanda büyüyor . ''
Logonuzun büyüklügünü ayarlaya bilirsiniz.

CSS:
.p-header-logo.p-header-logo--image img {
    vertical-align: bottom;
    max-width: 100%;
    max-height: 200px;
}
default logo classi bu, bu koda width: ve height: değerleri ekleyip logoyu kücülte bilirsiniz. bu kodlar app_header.less içinde bulunuyor.

bir diyer ihtimalde padding değeri vermiş olabilirsiniz. bilmiyorum herhangi bir kod ekledinizmi siteyi görmeden bişey demek zor.

CSS:
.p-header-content
classında 6px padding bulunuyor bu değeri değiştirmeyi deneye bilirsiniz.

'' Anladığım kadarıyla logo ekliyorsunuz logonuz büyük olduğu için alanda büyüyor . ''
Logonuzun büyüklügünü ayarlaya bilirsiniz.

CSS:
.p-header-logo.p-header-logo--image img {
    vertical-align: bottom;
    max-width: 100%;
    max-height: 200px;
}
default logo classi bu, bu koda width: ve height: değerleri ekleyip logoyu kücülte bilirsiniz. bu kodlar app_header.less içinde bulunuyor.

bir diyer ihtimalde padding değeri vermiş olabilirsiniz. bilmiyorum herhangi bir kod ekledinizmi siteyi görmeden bişey demek zor.

CSS:
.p-header-content
classında 6px padding bulunuyor bu değeri değiştirmeyi deneye bilirsiniz.
Yada direk olarak Görünüm ve Diller Tema Özelilikleri kısmından header ve navigasyon kısmından ayarlama yapabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.