Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Lisanslı Xenforo Kurulum

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Darkness

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba
Merak ettigim bir konu mevcut size danışmak istedim.
Daha yeni almış olduğum xenforo lisansım mevcut hosting kurulum yapmadan önce xammp üzerinde geliştirmelerimi yapmak istiyorum. Ama biliyorsunuz ki lisanslı dosyalar sadece bir kurulum yapılması gerekiyor bunu hem xammple de hemde hostingimde kullanma şansım varmı her hangi sorun yaşarmıyım

Yani hostingde kurulu olacak xammplede geliştirip geliştirip hosting taşıması yapmak istiyorum kısaca ?
bunu merak ettigim için rahatsız ettim ?
tekrardan mutlu huzurlu sağlıklı yıllar dilerim

Güncel Lisanslı Xenforo Kurulum

PC kuracağınız xenforo w a r e z yapın. Sonra sunucuya taşıyın ve lisanslı xenforo dosyalarınız ile sunucudaki sitenizi aynı sürüme upgrade edin.
PC kuracağınız xenforo w a r e z yapın. Sonra sunucuya taşıyın ve lisanslı xenforo dosyalarınız ile sunucudaki sitenizi aynı sürüme upgrade edin.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.