Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Lisans Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

grkmknow

Yeni kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba ben pek anlamam zamanında bir forum acmıstık bir arakda kurdurmuştuk. Gecen sene lerde 160 $ para vererek almıstık. Faturası daha var, yanlıs bayadır aktif dahi degıl. bu lisansı ilk sahibiyim lisansı alan. Lisansı ılk kuruldugu alındığı domainde aktif degıl, farklı bir domaıne tanımlayabilirmiyim.? Yada hiç kendim ugrasmadan bu lisansın satısını gerceklestırebılırmıyım.?

scrnli_23-06-2023 11-52-26.png

+

Çözüldü Lisans Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Panel üzerinden zaten domain değişimi yapabiliyorsunuz. Lisansı ticaret için satma konusuna gelecek olursak, transfer özelliği kapalı görünüyorsa anca kendi mailinizi ve şifrenizi teslim ederek satabilirsiniz. Bunun içinde karşı tarafın size güveni olmak zorunda.
Panel üzerinden zaten domain değişimi yapabiliyorsunuz. Lisansı ticaret için satma konusuna gelecek olursak, transfer özelliği kapalı görünüyorsa anca kendi mailinizi ve şifrenizi teslim ederek satabilirsiniz. Bunun içinde karşı tarafın size güveni olmak zorunda.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.