Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kullanıcı Susturma Sistemi

OrulOrulOrçun

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, bir kullanıcıyı tüm forumda susturabilme sistemi var mıdır? Bazı forumlarda yetkide veriyordu.

Nasıl yapılır ? Kullanıcı Susturma Sistemi

Size ancak şu yöntemi göstere bilir şu an en basit ve default sitemde var olan olarak. Bunun dışında forum tabanlı olarak kullanıcıyı kısıtlamak ve bunu süreli olarak çalıştırmak için şu an mantıklı bir yöntem aklıma gelmiyor.
Bunu ancak oto terfi sistem ile yapabilir ancak orada bir süre değilde veriye dayalı bir sistem üzerine kordine edilmiştir. Burada ise bir referans almak gerekli ama sizin istediğiniz şartlarda bu pek olası değil.
Bunun dışında ise yuları da belirttiğim yöntemi size resimler ile belirtmeye çalıştım.

xenforo konudan kullanıcı yasaklama.png

xenforo konudan kullanıcı yasaklama - 1.png
Susturmaktan kasıt nedir tam olarak, böyle bir terim xenforo için yok benim bildiğimiz. Bezdirmek, banlamak yada yetki kısıtlamaları olabilir. Eğer tam olarak ne olduğunu bilmiyorsan yapmak istediğinizi belirtirseniz fikir verebiliriz.

Size ancak şu yöntemi göstere bilir şu an en basit ve default sitemde var olan olarak. Bunun dışında forum tabanlı olarak kullanıcıyı kısıtlamak ve bunu süreli olarak çalıştırmak için şu an mantıklı bir yöntem aklıma gelmiyor.
Bunu ancak oto terfi sistem ile yapabilir ancak orada bir süre değilde veriye dayalı bir sistem üzerine kordine edilmiştir. Burada ise bir referans almak gerekli ama sizin istediğiniz şartlarda bu pek olası değil.
Bunun dışında ise yuları da belirttiğim yöntemi size resimler ile belirtmeye çalıştım.

xenforo konudan kullanıcı yasaklama.png

xenforo konudan kullanıcı yasaklama - 1.png

Çözüm

Ekli dosyayı görüntüle 23383

Ekli dosyayı görüntüle 23382

Demek istediğinizi anladım teşekkür ederim. Terfi sistemi işimi görecektir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.