Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kullanıcı Özel Alanına Göre Kategori Görünürlüğü

CezaLet

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Kullanıcının kayıt olurken seçeceği özel alana göre belirli kategorileri sadece onların görmesini sağlamak istiyorum.

Örneğin: Sadece hazırlık bölümü okuyorumu işaretleyen kullanıcıların Hazırlık Kategorisi'ni görmesini istiyorum.

Bu mümkün mü?

Kullanıcının kayıt olurken seçeceği özel alana göre belirli kategorileri sadece onların görmesini sağlamak istiyorum.

Örneğin: Sadece hazırlık bölümü okuyorumu işaretleyen kullanıcıların Hazırlık Kategorisi'ni görmesini istiyorum.

Bu mümkün mü?

Bunun için özel olarak bir eklenti yazılması gerekir. Hazırda böyle bir eklenti var mı bilmiyorum.

Bunun için özel olarak bir eklenti yazılması gerekir. Hazırda böyle bir eklenti var mı bilmiyorum.
Evet sonradan çok spesifik bir şey istediğimi anladım. Yazdırana kadar el ile üyeleri kategoriye açıp kapatmam gerekiyor. Yabancı kaynakları da araştırıyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.