Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kullanıcı düzenleme

WTStalin

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Selamın aleyküm forumda mevcut üyeleri panelde düzenleyemiyorum. Sekmeye girdiğim zaman kullanıcıyı düzenle diyorum fakat panel içinde boş bi sayfayla karşılaşıyorum düzenleme ekranını açmıyor. Yeniden yapılandırıyorum fakat yine aynı yardım edebilir misiniz ne yapmam gerekiyor

Merhabalar WTStalin WTStalin eğerki düzenleme paneliniz boş çıkıyor ise bunun 43 sebebi vardır.
1. Kullanıcı Grubu izinleri ve yetki ayarlamaları bunu panelden kontrol ediniz.
* Kullanıcı grubu izinleri alanı + Yönetici ve Moderatör Tanımlama alanından "Süper Yönetici " Yetkisi verin

2. Xenforo Dosyalarınızda veya temalarınızda şablon düzenleme ve güncelleme yapılmış ise bundanda kaynaklanabilir.
* Default temada kontrol ediniz + xenforo dosyalarınızı güncelleyiniz Upgrade yapınız aynı sürüme.

3. Sürüm Uyumsuzluğu veya aynı alanı kullanan eklentilerin kurulması ve kullanılması buda sebep olmaktadır bu durumu.
Tüm eklentileri devre dışı bırakıp deneyebilirsiniz.

4. Kullanılan Sunucu , Hosting servisi xenforo uyumsuzluğu ve php versiyon modül eksiklikleri
* Php sürüm değiştirme ile bu işlemi test edebilirsiniz. Minimum 7.4.x

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.