Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kullanıcı duyurularının yerini nasıl değiştirebilirim?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
kullanıcı duyuruarı yani kayan duyuruları istatistiğin altına almak ıstıyorum ya da istetistik ve site adını duyuruların uzerıne almak ıstıyorum. (default tema)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    251.8 KB · Görüntüleme: 48

Nasıl yapılır ? Kullanıcı duyurularının yerini nasıl değiştirebilirim?

Kod:
<xf:if is="$notices.block">
            <xf:macro template="notice_macros" name="notice_list" arg-type="block" arg-notices="{$notices.block}" />
        </xf:if>

<xf:if is="$notices.scrolling">
            <xf:macro template="notice_macros" name="notice_list" arg-type="scrolling" arg-notices="{$notices.scrolling}" />

bu kodları

div class="p-body-main

bunun uzerıne tasıyarak cozdum
İstatististik sisteminin gösterim konumlarını denediniz mi ?

evet suan kendı ozel konumunda. tum ıcerık ustu yaparsam sıte ısmı altta kalıyor sıte ısmı en ustte olsun ıstıyorum.

aslında yapmak ıstedıgım seu su:

1- site sloganı ismi
2- istatistik eklentisi
3- uyarılar kayan duyurular

sıralama bu sekılde olmasını ıstıyorum.

Kod:
<xf:if is="$notices.block">
            <xf:macro template="notice_macros" name="notice_list" arg-type="block" arg-notices="{$notices.block}" />

<xf:if is="$notices.scrolling">
            <xf:macro template="notice_macros" name="notice_list" arg-type="scrolling" arg-notices="{$notices.scrolling}" />

bu kodları

div class="p-body-main

bunun uzerıne tasıyarak cozdum

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.