Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Kullanıcı Başlık Basamağının Asıl Hali

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

admiraldus

Kullanıcı
Kullanıcı
Yetkisi olan üyeler kullanıcı başlık basamağını değiştirebiliyor. Bu başlık basamağının üzerine gelince, başlık basamağı değişik olsa bile asıl haline gelmesini istiyorum. Mesela 10 mesajda Patates olarak değişecek şekilde ayarladım ben orayı fakat üye orayı Patlıcan olarak değiştirdi. Ben oranın üzerine gelince orada asıl hali olan Patates'in gözükmesini istiyorum. Böyle bir şeyi nasıl yapabiliriz?

Tam olarak anlamadım ama kullanıcı gruplarından Özel başlığı düzenleyebilir mi? alanını hayır yapmayı denediniz mi?

Bakın mesela burada kırmızı daire içine aldığım alan, 100 mesajım olduğu için Patates olarak değişmişti otomatik olarak. Çünkü kullanıcı ödüllerinde öyle ayarlandı. Fakat ben bunu hesap detaylarından değiştirdim. Fakat bunun üzerine geldiğimde bunun default halini yani Patates yazısının gözükmesini istiyorum.

1537904809277.png

O alanı detaylar alanında değiştiriyorsanız üzerine geldiğinde değiştirmezsiniz.

O alanı detaylar alanında değiştiriyorsanız üzerine geldiğinde değiştirmezsiniz.
Herhangi bir şekilde varsayılan halini veritabanından çekemez miyiz? Yoksa kullanıcı basamağını özel olarak değiştirdiğinde kullanıcının varsayılan basamak verisi siliniyor mu?

Ek olarak if ile bir üyenin mesaj sayısını kontrol edebilir miyiz?

Ayrıca Güncel - Konu ön eki'ne göre sıralama bu konuyada bakarsanız çok iyi olur, şimdiden teşekkür ederiz :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.