Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konuya Eklenen Resimleri Düzenleme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

PvPSw

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar forum üyelerinin eklediği resimleri konuda gösterirken en-boy ayarını otomatik yapacak bir eklenti var mı ? Üye mesela 1500x1500 resim yüklüyor ama konuyu gösterirken bu örneğin 750-500 gibi gösterilsin

Çözüldü Konuya Eklenen Resimleri Düzenleme

Çözüm
Ekledim üstad teşekkür 1500*1000 yaptım şimdilik. Cepten girincede bozulma yok. Şimdilik güzel oldu :)

Ekledim üstad teşekkür 1500*1000 yaptım şimdilik. Cepten girincede bozulma yok. Şimdilik güzel oldu :)
Görsellik açısından güzel olabilir ancak pagespeed değerlerini ölçmen gerekebilir. Bazen güzellik olarak yapılandırdığımız ayarlar, google tarafında kötü anlam taşıyabilir :)

Görsellik açısından güzel olabilir ancak pagespeed değerlerini ölçmen gerekebilir. Bazen güzellik olarak yapılandırdığımız ayarlar, google tarafında kötü anlam taşıyabilir :)
Aslında evet doğru olabilir zaten bir süre denemek için aktif ettim çünkü çok büyük resimleri zaten sayfaya tam sığdırıyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.