Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? konularda mailto kaldırma

Xex777

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
öncelikle merhaba konu içeriklerinde e posta eklendiği zaman mailto ile linke dönüşüyor bunu kaldırmanın bir yolu varmı şablonları inceledim fakat birşey bulamadım

XenForo mail adresi gördüğünde bunu otomatik yapıyor.

öncelikle merhaba konu içeriklerinde e posta eklendiği zaman mailto ile linke dönüşüyor bunu kaldırmanın bir yolu varmı şablonları inceledim fakat birşey bulamadım
Bende söylediğinizi test ettim.. e posta yazıldığı gibi görünüyor.. Acaba site url başlıklarını çevir tik'i mi açık yada kapalı.. Böyle bir problem yaşamadığım için anlatamıyorum belki ama az önce merak ettim denedim.. Öyle bir şey olmadı..

Bende söylediğinizi test ettim.. e posta yazıldığı gibi görünüyor.. Acaba site url başlıklarını çevir tik'i mi açık yada kapalı.. Böyle bir problem yaşamadığım için anlatamıyorum belki ama az önce merak ettim denedim.. Öyle bir şey olmadı..
mesela tes---****@gmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
rastgele yazdigim e posta adresi mailto ile olusturuldu otomatik bir sekilde

\src\XF\BbCode\Renderer> Html.php içeriğine girip mailto: aratıp içeriğini silip veya değiştirebilirsiniz.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.