Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Konudaki Son Mesajı Gösterme ile İlgili Ufak Sorun !

PlayStation Haber

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki kodu kullanarak konuya yazılmış son mesajı gösterebiliyorum.

Kod:
{{ snippet($thread.LastPost.message,300, {'stripQuote': true}) }}

Ama şöyle bir sorun var. Eğer konuya hiç mesaj yazılmamışsa ilk mesajı baz alıp gösteriyor. Onun yerine "Hiç Mesaj Yazılmadı" tarzı bir yazı gelmesini istiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Nasıl yapılır ? Konudaki Son Mesajı Gösterme ile İlgili Ufak Sorun !

Şu kodu bir deneyin.

HTML:
<xf:if is="$thread.reply_count|number > 0">
<xf:else />
    Hiç Mesaj Yazılmadı
</xf:if>
Şu kodu bir deneyin.

HTML:
<xf:if is="$thread.reply_count|number > 0">
<xf:else />
    Hiç Mesaj Yazılmadı
</xf:if>

Çözüm
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki kodu kullanarak konuya yazılmış son mesajı gösterebiliyorum.

Kod:

Ama şöyle bir sorun var. Eğer konuya hiç mesaj yazılmamışsa ilk mesajı baz alıp gösteriyor. Onun yerine "Hiç Mesaj Yazılmadı" tarzı bir yazı gelmesini istiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Yaptığın işlemi tam olarak merak ettim ekran görüntüsü atabilir misin hocam? :)

• Beğen
Tepkiler: Sis
Ugur Ugur Hocam benim mesajım neden düzenlendi? Size karşı kötü bir şey mi söyledim bilmiyorum ama ekstra bir soru sorduğum için bu yapıldıysa üzüldüğümü bilmenizi isterim.
Hayır, sadece konu dağılmasın diye düzenledim. Farklı bir sorun için yeni bir konu açın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.