Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konu Önekleri

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

taya

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Önceden açtığım konu önekleri ile; yeni konu açtığımda belirlediğim renk ve konu adı öne çıkan konular ile konunun açıldığı alanda görülüyordu. Şu anda sadece öne çıkan konularda görünüyor. Konuyu açtığım forum içinde renk ve konu adı görünmüyor; diğer detaylar görünüyor. Bunun sebebi ne olabilir.

Bir berber bire berbere gel beraber falan filan. Acaba oruç bizimi yoksa sizimi vurdu,ben hiç bir şey anmaladım sorunda.

Bir berber bire berbere gel beraber falan filan. Acaba oruç bizimi yoksa sizimi vurdu,ben hiç bir şey anmaladım sorunda.

ben detaylı anlattığımı düşünüyorum. Özetle açtığım konunun forum içinde konu başlığı çıkıyordu şimdi çıkmıyor. Ama öne çıkan konular alanında görünüyor.

netr0n iyi geceler
Konu Önekleri ile ilgili makalen var. Öne çıkan konularda görünen alan forum içinde görünmüyor. Önceden görünüyordu. Yardımcı olabilirmisin.

Ekli dosyalar

• Forum.içindeki.görüntü.PNG
    Forum.içindeki.görüntü.PNG
    16.6 KB · Görüntüleme: 10
  • öne.çıkan.konular.PNG
    öne.çıkan.konular.PNG
    30.7 KB · Görüntüleme: 10
Sorun Yeni mesajlar ve Yeni Konular alanındaki boşluğa eklediğim png resimlerden kaynaklanıyormuş. Onları kaldırınca Konu Başlığı ve Konu öneki görünmeye başladı. İlgilenen herkese teşekkür ederim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.