Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Konu listesi ve Kullanıcı Profili

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Lunar

Yeni kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://xenforo.gen.tr
Merhabalar,

arkadaşlar bu kısımları nasıl düzenleyebilirim ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    6.7 KB · Görüntüleme: 109
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    41.7 KB · Görüntüleme: 19
Merhabalar,
Düzeltmekten kasıt nedir ?
Cevabınız için teşekkür ederim.

İlk resimde katılım tarihinin sadece iconu var ben iconu kaldırıp katılım tarihi yazmak istiyorum. 2. Resimde ise konu listelemesini cevap ve tarihler tam karşısında olacak şekilde gözükmesini istiyorum

1. Ekran görüntüsündeki yer pospit olarak
Cevabınız için teşekkür ederim.

İlk resimde katılım tarihinin sadece iconu var ben iconu kaldırıp katılım tarihi yazmak istiyorum. 2. Resimde ise konu listelemesini cevap ve tarihler tam karşısında olacak şekilde gözükmesini istiyorum
İlk Fotoğraftaki yer postbit olarak geçiyor forumda işinize yarayacak eklentiler var
Mesela bu eklenti
İşinize yarar mı bilmiyorum.

Özel kodlanmış temalarda bir yönlendirme yapa bilmemiz için temanın elimizde kurulu ve çalışıyor olması gerekli. İnceleyerek nasıl yapacağınız hakkında bilgi verelim. Ancak bu pek mümkün değil ne yazık ki, yüzlerce temanın tümü kur incele vs. Bu gibi isteklerde default tema dışında yardım konuları genelde kısıtılı kalıyor. Aynı temayı kullanan ve yardımcı olabilecek bir kullanıcı umarım mesajını okur ve yardımcı olur.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.