Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Konu içerisindeki resimler arası boşluk

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

predator

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://srocave.com
2o7gvw3.png

Örnek: download, discord vesaire bu resimler arasında bir boşluk var. Resim boyutu sağdan ve soldan taşıyor bunların yapışık olmasını istiyorum.

Örnek link : 100 Cap - Parethia Online | 100Cap/CH | Long Term / Play2Win | COIN | SILK/H | *GO: 09-12-2022*

yardımcı olursanız çok sevinirim.

konu çözüme ulaşmadı, çözüldü diye yanlışlıkla işaretlendi sanırım.

nasıl bişi istiyorsun ki anlamadım_? resimin sağ solu boş mu?

O alanda nasıl düzenleme yapacaksınız anlamadım. Her görselin kendine göre tasarımı ve boyutu var. Bana anlamsız geldi ama mevcut görsel için aşağıdaki kodu extra.less şablonuna ekleyerek kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Less:
.message-body {
    .bbWrapper {
        .bbImage {
            margin-right: -14px;
        }
    }
}

O alanda nasıl düzenleme yapacaksınız anlamadım. Her görselin kendine göre tasarımı ve boyutu var. Bana anlamsız geldi ama mevcut görsel için aşağıdaki kodu extra.less şablonuna ekleyerek kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Less:
.message-body {
    .bbWrapper {
        .bbImage {
            margin-right: -14px;
        }
    }
}

konularda fotoğraflar ayrık durunca bazen saçma gözüküyor örnek olarak bir fotoğraf bırakayım.

Adsız.png

bu görüntünün oluşmasını engellemek için nasıl bir ayar yapmalıyım

Bu tür görseller genelde sabit bir yerde konumlandırmak için yapılır. Sanırım ilgili görsellere link veriyorsunuz. Konu içerisinde her görsel farklı olacağı için nasıl yaparsınız bilemiyorum. Bunun için özel bbcode eklentisi yapıp, onu da css ile konumlandıracaksınız. Aklıma başka bir şey gelmiyor :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.