Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Konu Açma bölümü Değişikliği.

persian

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Ekran Alıntısı.PNG
İyi Akşamlar. BBCODE eklentisini ekledim. Foruma Girip Konu açacağım zaman, İlk baştaki konu açma şablonları çıkıyor. Ben bu bölümü değiştirim 2. Resim'de ki bölümü istiyorum. Fakat 2. Konu açma bölümü, Sağ üst'e konu aç bölümün'de butona bastığın zaman ek sayfaya yani 2. Resim'dekine aktarıyor. Fakat ben kategoriye giriş yaptığı zaman direkt 2. resim'de ki konu bölümüne Girmesini İstiyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    362 KB · Görüntüleme: 8

Nasıl yapılır ? Konu Açma bölümü Değişikliği.

Bunun için ancak hızlı konu açma alanını kaldıra bilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki konu temanınz extra.less isimli şablonuna ekleyerek gizleyebilirsiniz;

CSS:
.structItemContainer > .structItem:first-child,
{
    display: none;
}
Bunun için ancak hızlı konu açma alanını kaldıra bilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki konu temanınz extra.less isimli şablonuna ekleyerek gizleyebilirsiniz;

CSS:
{
}

Çözüm

CSS:
{
}
Böylesi Daha içi oldu Kalabalık yapmaz en azından. Teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.