Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Konu acilirken bir link daha tab olarak acilmasini istiyorum

Jason212

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaslar,

simdi siteme gelen insanlar bir konuyu acmak icin tikladigi halde bir tab daha acilmasi mümkün mü?

Mesela bir tiklayisla konu acilsin baska bir tab da benim belirledigim sayfa mesela google acilsin.

Her kiside bir kere acilsa yeter, reklam amacli acilan linki abartmamak icin.

yardimci olacak arkadaslara simdiden tskler

Kodu çift url açılmasını istediğiniz url kodunun içine ekleyeceksiniz. Örneğin logo linki:

HTML:
<a href="{{ ($xf.options.logoLink && $xf.homePageUrl) ? $xf.homePageUrl : link('index') }}">

Kod "a" tagının içine eklenecek:
HTML:
<a href="{{ ($xf.options.logoLink && $xf.homePageUrl) ? $xf.homePageUrl : link('index') }}" onclick="location.href='https://www.google.com';" target="_blank">

Bu şekilde her seferinde çift link açılır ama kullanıcıların pek hoşuna gideceğini sanmıyorum.

Bu istenen mevzu bazı sitelerde var wordpress te gördüm ama sadece. Bir kullanıcıya belli aralıklarda geliyor. Kullanıcı nereye tıklarsa tıklasın o site açılıyor direk ama genelde film sitelerinde oluyor bizim forum sitelerinde pek normal karşılanmayabilir

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.