Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? konu açarken "Etiketler" kısmını gizleme

hellheim

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba başlıktan anlaşılacağı gibi konu açarken "etiketler" kısmını gizlemek istiyorum bunu css ile nasıl gizleyebilirim?

her konu açılırken otomatik olarak etiket ekletiyorum ve bunu kullanıcının görmesini istemiyorum o yüzden css ile gizlemenin yollarını arıyorum :)

içerik etiketleme seçeneklerinden kapatnıca eklentim malesef çalışmıyor..

Nasıl yapılır ? konu açarken "Etiketler" kısmını gizleme

O alan için css de nokta atışı yapmak zor. Etiket inputları, soru forumlarında farklı sıralamada, makale forumlarında farklı sıralamada, tartışma forumlarında farklı sıralamada olduğu için bunları da belirtmeniz gerekiyor. Ben normal tartışma forumlarını baz alarak bir kod vereyim size. (Tabii özel alanlarınız var ise sıralama yine değişecektir. Nasıl yapacağınızı aşağıda anlattım)

Less:
[data-template="forum_post_thread"] {
    .js-inlineNewPostFields {
        .formRowSep {
            &+.formRow.formRow--input {
                &:nth-child(4) {
                    display: none;
                }
            }
        }
    }
}

Yukarıda da bahsettiğim gibi sizin farklı forum türlerinizde var ise veya farklı alanlarınız var ise, o...

eklenti bu. konu başlığını otomatik olarak keywords a ekliyor, bazı kategorilerde önceden tanımlamış olduğum etiketleri ise otomatik olarak konuya ekliyor

peki ben bir soru sorayım bu eklenti var olan konuların etiketlerinide otomatik oluşturabiliyormu yoksa kurulumdan sonraki an itibariylemi etki gösteriyor ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.