Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kaydol ve Giriş Yap Butonlarını Kaldırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Frazy

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Ekte belirttiğim butonları nasıl kaldırırım? Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210817-135259_Chrome.jpg
    Screenshot_20210817-135259_Chrome.jpg
    151.7 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_20210817-135310_Chrome.jpg
    Screenshot_20210817-135310_Chrome.jpg
    78.1 KB · Görüntüleme: 16
neden kaldırmak istiyorsunuz ? hiç üye olunmaması için mi ? yoksa sadece o paneli kaldırıp default tema şeklindeki gibi üye girişi kayıt ol butonu'mu istiyorsunuz ? The Frazy The Frazy sen bilgilisin az çok buralarda bildiğim kadarıyla yapardın sen niye takıldın'ki :)

register şablonu olması lazım default temada' defaultdaki kodları özel temanın panel şablonuna çek.. teman bende olmadığı için birşey diyemiyorum... dilersen css ilede yok edebilirsin..

neden kaldırmak istiyorsunuz ? hiç üye olunmaması için mi ? yoksa sadece o paneli kaldırıp default tema şeklindeki gibi üye girişi kayıt ol butonu'mu istiyorsunuz ? The Frazy The Frazy sen bilgilisin az çok buralarda bildiğim kadarıyla yapardın sen niye takıldın'ki :)

register şablonu olması lazım default temada' defaultdaki kodları özel temanın panel şablonuna çek.. teman bende olmadığı için birşey diyemiyorum... dilersen css ilede yok edebilirsin..
Öncelikle İltifatınız için çok teşekkürler hocam ?

Kaldırma sebebim, siteyi blog olarak kullanmam. Sadece ürün paylaşımı yapılacak ve fiyatlar whatsapp üzerinden iletileceği için kaydolma ve giriş yapmayı kaldırmak istiyordum. Bütün butonları css ile kaldırdım ama sol üstteki navigasyon alanından kaydol butonunu bir türlü kaldıramadım.. bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler! ♥️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.