Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kategorilere Zaman Sayaç Sistemi Eklemek İstiyorum

PlayStation Haber

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Herkese merhabalar. Kategorilere zaman sayacı eklemek istiyorum. Örneğin; Seçtiğim kategori tüm üyelere otomatik gece 1 de kapansın ve öğlen 12 de kendiliğinden açılsın. Bunu yapmak mümkün mü veya hali hazırda eklentisi var mı? Xenforo 2.1 kullanmaktayım.

Merhabalar 🫠

resimde örnek kategori de, alta gelecek şekilde bir blok olarak,
ilgili kategoride ki total konu, mesaj sayacı yapmak mümkün mü?

SUl8f.png

Herkese merhabalar. Kategorilere zaman sayacı eklemek istiyorum. Örneğin; Seçtiğim kategori tüm üyelere otomatik gece 1 de kapansın ve öğlen 12 de kendiliğinden açılsın. Bunu yapmak mümkün mü veya hali hazırda eklentisi var mı? Xenforo 2.1 kullanmaktayım.
Böyle bir eklenti var mı bilmiyorum.

Merhabalar 🫠

resimde örnek kategori de, alta gelecek şekilde bir blok olarak,
ilgili kategoride ki total konu, mesaj sayacı yapmak mümkün mü?

SUl8f.png

XF 2.1.14 bende ki sanırım uyumlu değil teşekkürler hocam :(

Hocam zahmet olmazsa bakabilir misiniz? Veya sizi yormayacaksa yapabilirseniz sevinirim. Bu arada Xenforo 2.1 desteği de önemli tabii.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.