Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Js ve css kodları ile oynadım forum kaydı

Baznx

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Ben Js ve css kodları ile oynadım forum kaydı

Tekrardan kurmak istiyorum forumu da bir sürü konu ve üyeleri var yeniden kursam xenforoyu konuları ve üyeleri geri çekme şansım var mı

Temada gerçekleşen hatalar yüzünden neden tüm forumu sorumlu tutuyorsunuz ki? Yeni bir tema kurun veya daha önce kullandığınız temanın bozulmamış halini kurun işinizi görecektir

Panel üzerinden oynamış olduğunuz tüm dosyalar, temalara ya da dillere karşılık gelir. Eğer siteniz kaydıysa yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz. Veya başka bir tema kurabilirsiniz.

Eğer PAGE_CONTAINER şablonu için küçültme işlemi yaptıysanız bunu geri almanızı öneririm. Yoksa site adresinizi atın, nerelerde sıkıntı var bir bakalım.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Panel üzerinden oynamış olduğunuz tüm dosyalar, temalara ya da dillere karşılık gelir. Eğer siteniz kaydıysa yaptığınız değişiklikleri geri alabilirsiniz. Veya başka bir tema kurabilirsiniz.

Eğer PAGE_CONTAINER şablonu için küçültme işlemi yaptıysanız bunu geri almanızı öneririm. Yoksa site adresinizi atın, nerelerde sıkıntı var bir bakalım.
Theosforum.org yeni konu açamıyorum bazı üyelerin pp çekmiyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.