Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İstatistikler'deki 'En çok mesaj' yazan üyelerin mesajlarının ekrana sığmaması

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Top 10 istatistikler'deki En çok mesaj yazanlar kısmındaki mesaj sayılarının basamakları arttıkca haliyle ekrana sığmıyor..

1653153591957.png

Dışarıya kapalı üyelere açık durumda' bunu ben css ile o sayıları kaldırıyorum' hatta sağ sola hafif kaydırmayla tam görülmesini'de sağlıyorum ama bu sefer diğer konu başlıkların'dan ve diğer istatistiklerin yan yazılarından kısıyor..
Sayfayı genişletsende aynı şekilde..

Css haricin'de buna bir çözüm bulan var'mı ? veya benim gibi takıntı eden ?

Ha birde yüzde verip ayarlamasını'da yapıyorum ama bu sefer nicklerin harfini yutuyor..

Sorum şu ben buraya sorun olarak girdiğim bu konuyu kendim çözüyorum css ile yapmak istediğim istatistik eklentisi içinden o bölüme bir ölçekleme getirilmesi 10000'li basamaklara gelip bu satır kısıtlamasından muzdarip olan varsa ve kendince çözümler ürettiyse konu altında paylaşırsa iyi olur..

Sanırım basit olark yazı boyutlarıylada ayarlanıyor bu ama oda bir kısıtlama veriyor bazı yerlerde..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.