Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İstatistik eklentisindekı google butonu ne işe yarıyor?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Bu butonun mantığı nedir tam olarak yani neye yarıyor? tıklayınca konu baslıgını googlede arıyor bir anlamda kullanıcıyı baska siteye gonderıyor, faydası nedir anlayamadım sormak ıstedım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    66.9 KB · Görüntüleme: 53

Nasıl yapılır ? İstatistik eklentisindekı google butonu ne işe yarıyor?

Tıklandığında ilgili konu başlığına google üzerinden arama yaptırıyor. Kullanıcıyı başka siteye değil google'a gönderir. İlgili içerik başlığı ne kadar çok aranırsa o kadar iyidir.
Tıklandığında ilgili konu başlığına google üzerinden arama yaptırıyor. Kullanıcıyı başka siteye değil google'a gönderir. İlgili içerik başlığı ne kadar çok aranırsa o kadar iyidir.

Çözüm
Yine anlamdıramadım ben bana gelmıs bir ziyaretcıyı neden tekrar google ye gondereyım kı? hani bendekı ıcerıgı belkı begenmemıssındır ya da baslıgı tekrar git googlede ara birde diğer sitelere bak der gibi.

Yine anlamdıramadım ben bana gelmıs bir ziyaretcıyı neden tekrar google ye gondereyım kı? hani bendekı ıcerıgı belkı begenmemıssındır ya da baslıgı tekrar git googlede ara birde diğer sitelere bak der gibi.
istemiyosanız eklenti ayarlarından devre dışı bırakabılırsınız.

yok ben zaten kullanmıyorum da mantığını anlamak ıcın sormak ıstemıstım.

Bu alandan gel oraya tıkla seni tekrar google'a göndereyim mantığı çıkarırsanız anlamlandıramazsınız. Google'ın en çok ne aratılmış, neler trend olmuş gibi aramaları dikkate alan yapısı da var. Bizim alanlarımız genelde sığ içerik olduğu için sayfa taramalarında bize ve bizim gibi sitelere faydası var. Kimseye de zararı yok. Dileyen kullansın dileyen kullanmasın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.