Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İki adımlı doğrulama ikonu, footer istatistik özelleştirmelerini nasıl yapa bilirim ?

Xuhan

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
2 adımlı.png

2 Adımlı girişi kullanan kullanıcılar için böyle bir ikon eklesek otomatik olarak mümkünmüdür?

konu açma kaldırma.png

Sağ üstte zaten yeni konu aç butonumuz var bu bölümü her yerden kaldırabilir miyiz?

istatistik.png

footer istatistik bölümünün yazı fontunu rakamların renklerini ve body-weight çok büyük nereden küçültebilirim

uyarı.png

Bu uyarı bölümünü nasıl yapabiliriz

Hocam 3. sorunuzu cevaplayacağım ben en alttaki footer kısmını AdminCP - Tema Özellikleri - ardından [XenGenTr] Editor Notice girin ordından bu kısımdan kendinize göre gerekli ayarlamaları yapın renk yazı genişliği vsgibi
bu arada bende genişliği düzeltmeye çalıştığımda beceremedim bulursam yazarım
footers.PNG

Bu arada Sağ üstte zaten yeni konu aç butonumuz var bu bölümü her yerden kaldırabilir miyiz?
demişsiniz de Bunu yapmayın derim hocam çünkü forumlarınıza alt forum eklediğiniz zaman kullanıcılar o bölüme açamayabilir diğer türlü siteye her alan da forum eklemen gerekicek :D

Merhabalar,
Lütfen konu başlılarınızı içeriği özetleyici olarak belirleyiniz. Bir konuda bir kaç soru sormayınız. Konuya giren kişi soruları görünce genelde bilse bile cevaplamaz. Ama tek soru olur ise daha çabuk destek ala bilirsiniz ve içeriği de arama motorlarında kolaylıkla bula bilirsiniz.

1. Sorunuz
Adım 1: Bir terfi sistemi oluşturacaksınız, bakınız. Bu terfi ile iki adımlı doğrulamayı etkinleştirmiş kullanıcıları yeni bir kullanıcı grubuna taşıyacaksınız.​
Adım 2 : Bu eklentiyi kuracaksınız ve terfi edilmiş kullanıcı gurubu için ikon ekleyeceksiniz.​

2. Soru
İşaretlediğiniz alan sadece forum içeriğinde , konu listesi alanın kullana bilirsiniz, bunun dışında farklı alanlarda var sayılan sistemde bunu yapamazsınız. Belki bir eklenti ile ama öyle bir eklenti görmedim.​

3. İstatistik için, extra.less içine ekleyerek deneyiniz.
CSS:
.xgtSv9-forum-istatistik .istatistik-icerik
{
     font-size: 10px; //-- açıklamaların yazı boyutu.
}
//-- Sayısal veriler
.xgtSv9-forum-istatistik .istatistik-icerik .istatistik-veriler
{
    background-image: linear-gradient(to right, #fff, #fff, #fff) !important; //--#fff olan alanlara renk kodunuzu ekleye bilirsiniz.
    font-size: 10px; //-- Sayısal verilerin yazı boyutu
}

4. Sorunuz;

Son düzenleme:
4 ayrı farklı soru vardı hepsini tek bir konuda birleştirip ekstra yormak istemediğim bu şekilde açmıştım ama bundan sonra daha dikkatli olurum ☺️

Diğer arkadaşa ve size verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.