Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? icon ansı

emreylcz

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Resimdeki yuvarlak aldıgım kısmı her kategoriye ayrı icon koymak istiyorum nasıl yapabilirim

Ekli dosyalar

• 1595687734851.png
    1595687734851.png
    43.3 KB · Görüntüleme: 16
XenForo 2.1 - [XenGenTr] Forum ikon yöneticisi [Grafik destekli] Bu eklenti işinizi görecektir.

Ekstra font awesome kullanmak istiyorum diyorsanız
Kod:
.node--forum.node--idx.node--read .node-icon i:before {
.m-faBase();
font-family: 'Font Awesome 5 Brands';
content: "\f0f3";
}
Bu kodları extra.less şablonunuzda bulundurmalısınız. (x yazan yerde forum id olması gerekiyor)

XenForo 2.1 - [XenGenTr] Forum ikon yöneticisi [Grafik destekli] Bu eklenti işinizi görecektir.

Ekstra font awesome kullanmak istiyorum diyorsanız
Kod:
.node--forum.node--idx.node--read .node-icon i:before {
.m-faBase();
font-family: 'Font Awesome 5 Brands';
content: "\f0f3";
}
Bu kodları extra.less şablonunuzda bulundurmalısınız. (x yazan yerde forum id olması gerekiyor)
Eklentiyi kurarken sıkıntı cıktı nasıl düzeltebilirim

Ekli dosyalar

• 3.PNG
    3.PNG
    38.3 KB · Görüntüleme: 7
İzinlerle alakalı bir hata olduğunu söylüyor. Dosyaların bütünlüğünden, eklenti sürümü ile forum sürümünüzün uyuduğuna ve xenforo kurulum sırasında klasöre verilen güvenlik izinlerini default hale getirdiğinizden emin olunuz.

Yine sorun devam ediyorsa eklenti konusuna mesaj atınız. Etiket yardımcı olacaktır.

İzinlerle alakalı bir hata olduğunu söylüyor. Dosyaların bütünlüğünden, eklenti sürümü ile forum sürümünüzün uyuduğuna ve xenforo kurulum sırasında klasöre verilen güvenlik izinlerini default hale getirdiğinizden emin olunuz.

Yine sorun devam ediyorsa eklenti konusuna mesaj atınız. Etiket yardımcı olacaktır.
izinler derken tam olarak hangi izin

Klasör izinlerine dikkat etmelisiniz. Sadece bu eklenti icin konuşmuyorum başka eklenti kurulabiliyorsa sorun yok demektir.

Eklenti dosyalarını doğru gönderdiğinize emin olun ve tekrar deneyin. Benim çözüm yöntemlerim bunlar. Sorunun devamında dediğim gibi eklenti yazarı daha kapsamlı yardımcı olacaktır. eTiKeT™ eTiKeT™

Klasör izinlerine dikkat etmelisiniz. Sadece bu eklenti icin konuşmuyorum başka eklenti kurulabiliyorsa sorun yok demektir.

Eklenti dosyalarını doğru gönderdiğinize emin olun ve tekrar deneyin. Benim çözüm yöntemlerim bunlar. Sorunun devamında dediğim gibi eklenti yazarı daha kapsamlı yardımcı olacaktır. eTiKeT™ eTiKeT™
Baska eklenti kuruluyor o yonden sıkıntı yok sadece 2 eklentide oldu boyle bi sorun biri bu biride kaynaklı eklentide en iyisi konun altına yazıyım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.