Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

HTML Banner Ekleme Kodu?

khalkedon

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba,

Xenforo forum sitem için HTML5 banner hazırladım ancak ekleme kodunu bir türlü bulamadım.

Bir de bu HTML banner'ı konu içine resim ekler gibi ekleme şansım var mıdır?

Teşekkürler.

Edit: Standart flash banner ekleme ile aynı imiş, Tekrar teşekkürler :)

Edit2: Konu içinde, yani topic içinde resim ekler gibi flash banner ekleme isteğim hala devam ediyor. Yardımlarınıza ihtiyacım var :)

Son düzenleme:
Evet, ekleyeceğim her flash'ı aynı mantıkla ekleyebilmek istiyorum. Yani sizin de yukarıda dediğiniz gibi BBcode arasına doğrudan flash banner'ın linkini ekleyeceğim. Bu basitlikte bir şey olsun istiyorum.

Sürekli farklı flash banner'lar hazırlayacağım ve açtığım konuların içinde üst sırada görünecek mesela.
Kullanımı basit ama yapımı zor... :D

Yukarda eklediğiniz html flashtaki kodları inceledim, çok teferruatlı ve karmaşık bir yapısı var. Bir eklenti olarak yapılabilir ama uzun zaman ve emek isteyen bir çalışma gerektiriyor. Açıkçası şahsen benim bununla uğaşacak vaktim yok. :)

Kullanımı basit ama yapımı zor... :D

Yukarda eklediğiniz html flashtaki kodları inceledim, çok teferruatlı ve karmaşık bir yapısı var. Bir eklenti olarak yapılabilir ama uzun zaman ve emek isteyen bir çalışma gerektiriyor. Açıkçası şahsen benim bununla uğaşacak vaktim yok. :)
Valla Hocam bu kadar vakit ayırıp cevap vermeniz bile benim için fazlasıyla yeterli idi. Çok teşekkür ediyorum, sağ olun :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.