Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Hostingi Taşıyacağım Exec Modulü Soruyor

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, hostingi taşıyacağım ama taşıyacağım firma aşağıdaki maili attı. Herhangi bir sorun yaşar mıyım taşıma esnasında?

Xenforo üzerinde exec ile yapılandırılmış modül kullanıyor iseniz paylaşımlı hosting paketlerinde güvenlik sebebiyle kapalıdır, sorun yaşayabilirsiniz.

malesef evet.
Ben Php sürümünüzü php 7.2 eaphp yaparak sorunu cözdüm ama bu her hosting hesabinda olmaya bilir.

Gurbetseli Gurbetseli, cevabınızdan dolayı teşekkür ederim. Eğer sorunu şu an kullandığım firma çözemez ise alternatif bir firma seçeceğim.

Gurbetseli Gurbetseli, aslında sorun tam olarak Xenforo'da değil, ek olarak kullandığım Wordpress içerisinde kaynaklı. Bu nedenle hostingi değiştirmeye karar vermiştim, hosting firmasıda xenforo da böyle bir şey var ise hata alabilirsiniz dedi.

Tevfik Tevfik, Senin yerinde olsam (imkanlar cercevesinde) vps alirdim, hem istedigin sekilde müdahale edebilir hemde yok cpu yok su foksiyon acik veya kapali derdi olmaz..
adam akilli vds veya vps optimize ettirdin xenforo ya ve wordpress göre veya sende bilgin var ise yapar kullanirdin..

ama yok bana agir gelir dersen bence yukarda sana verdigim linkten iletisime gecmen daha iyi olur hertürlü yardimci olacaklarina eminim

Merhabalar Tevfik.

Eğer Media Gallery ve FFmpeg kullanmıyorsan sıkıntı çıkmaz kullanabilirsin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.