Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Herkesin Kendine Özel Profil Özelleştirme

xenforo3

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar benim istediğim atıyorum kendimiz özgün profil tasarlıcaz mesela arka planı değiştirebilicek kendi istediği resmi koyucak veya gifi koyucak profil müziği ekleyebilicek ve herkes kendine özgün profilini tasarlıcak tek profil için değil

1.
Kişisel profile müzik eklemek için (eklentisiz)
XenForo 2.0 - Xenforo 2 Eklentisiz Profil Müziği Nasıl Yapılır deneyebilirsiniz. İlave olarak bunu herkes değilde belirli kullanıcıların yapmasını istiyorsanız Custom Fields Permissions özel kullanıcı alanı izini eklentisini kurarak gerçekleştirebilirsiniz.

(eklentili)
[DBTech] DragonByte Shop bu eklenti sayesinde bir mağazanızı açarak profile müzik yerleştirme özelliği / konu başlıklarını özelleştirme / konu içeriğini özelleştirme gibi bir çok seçenekler mevcuttur (kendimde kullanıyorum ve baya özellik kendime göre ekledim)

2.

[Foro.Agency] Profile Customization - isminde eklentide mevcuttur. Kullanıcı profilindeki bölümlerin rengini / avatar çerçevesini (daier, kristal) değiştirme, cover gibi özellikler kullanabilir. Google'da aratarak bulabilirsiniz.

xenforo resmi forum sitesinde olmadığı için indireceğiniz yeri iyi belirleyin.

3.

Html css bilgilerlede kullanıcı profil arkaplanını düzenlemek mümkündür. 1-ci eklentisiz özellikdeki gibi özel kullanıcı alanı belirlenerek.

1.
Kişisel profile müzik eklemek için (eklentisiz)
XenForo 2.0 - Xenforo 2 Eklentisiz Profil Müziği Nasıl Yapılır deneyebilirsiniz. İlave olarak bunu herkes değilde belirli kullanıcıların yapmasını istiyorsanız Custom Fields Permissions özel kullanıcı alanı izini eklentisini kurarak gerçekleştirebilirsiniz.

(eklentili)
[DBTech] DragonByte Shop bu eklenti sayesinde bir mağazanızı açarak profile müzik yerleştirme özelliği / konu başlıklarını özelleştirme / konu içeriğini özelleştirme gibi bir çok seçenekler mevcuttur (kendimde kullanıyorum ve baya özellik kendime göre ekledim)

2.

[Foro.Agency] Profile Customization - isminde eklentide mevcuttur. Kullanıcı profilindeki bölümlerin rengini / avatar çerçevesini (daier, kristal) değiştirme, cover gibi özellikler kullanabilir. Google'da aratarak bulabilirsiniz.

xenforo resmi forum sitesinde olmadığı için indireceğiniz yeri iyi belirleyin.

3.

Html css bilgilerlede kullanıcı profil arkaplanını düzenlemek mümkündür. 1-ci eklentisiz özellikdeki gibi özel kullanıcı alanı belirlenerek.
1. linkteki şablon kodları xf 2.2 sürümünde çalışır mı

js dosyasının içerisindeki src yolunu kontrol edin

1599846001564.png
değiştiriyorum ancak F12den baktıgımda hala aynı yolu gösteriyor
1599846053645.png
yanlış yeri mi değiştiriyorum?

1599846481441.png
1599846508803.png
cpanelde dosya yöneticisinden girince değiştirilmiş site içerisinden yola gittiğimde değiştirilmemiş görünüyor anlamadım neyse tamamen silip tekrar atayım

hep localhostta çalıştığım için alışmışım her şeyin anında işlenmesine kusura bakmayın url yolunu düzelttiğimde oldu;
Kod:
t.setAttribute("src", "https://kstan.world/js/profilmuzik/"+a);
1599846940045.png 1599846961670.png bir de oto çalma çalışmıyor sanırım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.