Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel hareketli avatar (gif)

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Cloq

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
merhabalar forum da hareketli avatar eklentisi vardı fakat bulamadım 2.1 için hareketli avatar nasıl yapabilirim teşekkürler

Sunucuda imgaick pecl uzantısı aktif olmalı. Bunu XenForo admin panelinin başlangıç sayfasında aşağıya inerek görebilirsiniz. Orada php sürümü mysql sürümü vs hepsi görünmekte. Eger açık değilse hosting sağlayıcınız ile görüşün belki açarlar.

Eğer açıksa ve ben izin eklentisi istiyorum diyorsanız, [OzzModz] Gif Avatar Permissions bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Daha önce XenGenTr de vardı fakat kaldırılmış.

Bunun için eklentiye gerek yok Hostinginize ticket atıp Imagemagic’i aktif etmesini isteyiniz.
Teşekkürler onu aktif etmiştim

Sunucuda imgaick pecl uzantısı aktif olmalı. Bunu XenForo admin panelinin başlangıç sayfasında aşağıya inerek görebilirsiniz. Orada php sürümü mysql sürümü vs hepsi görünmekte. Eger açık değilse hosting sağlayıcınız ile görüşün belki açarlar.

Eğer açıksa ve ben izin eklentisi istiyorum diyorsanız, [OzzModz] Gif Avatar Permissions bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Daha önce XenGenTr de vardı fakat kaldırılmış.

Bahsettiğiniz eklentiyi güvenli bir şekilde indirebileceğim başka bir yer var mı?

Imagemagick PECL uzantısını aktif etmiştim Teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.