Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Hangi Sporlarla İlgileniyorsunuz?

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

İzlediğiniz sporlardan bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın :D ilgi duyup yaptığınız sporlardan bahsediyorum, hangisi ile ilgileniyorsunuz?

Ben amatör olarak bisiklet antrenmanı ve fitness yapmaya çalışıyorum, arada canım isterse koşuyorum.

Uzun süre Judo yaptım, aynı zamanda Judo eğitmeni olarak da hizmet verdim.
Spor sisteminde telaffuz ve müdahale edilemeyecek hatalar olduğu için yorulup bıraktım

Düz koşu, yer yer ip atlama. Bazen de voleybol.

Uzun süre Judo yaptım, aynı zamanda Judo eğitmeni olarak da hizmet verdim.
Spor sisteminde telaffuz ve müdahale edilemeyecek hatalar olduğu için yorulup bıraktım
Anladım hocam, ben de 2008 yılında kick boksa gidiyordum fakat bazı sebeplerden dolayı bıraktım. Dövüş sporları muhteşem kardiyo sağlıyor insanlara onu çok iyi biliyorum. Tabii hepsi birbirinden farklı olabilir.

Düz koşu, yer yer ip atlama. Bazen de voleybol.
Düz koşu eskiden çok yapardım günlük ortalama 25 km. fakat onu da bıraktım. İp güzel atlarım. Voleyboldan hiç anlamıyorum.

Anladım hocam, ben de 2008 yılında kick boksa gidiyordum fakat bazı sebeplerden dolayı bıraktım. Dövüş sporları muhteşem kardiyo sağlıyor insanlara onu çok iyi biliyorum. Tabii hepsi birbirinden farklı olabilir.
Devletin yaptığı organizasyonlar için işleyiş biraz farklı oluyor maalesef
Ve anlıyorsunuz ki, ülke olarak neden çok daha iyi yerlerde değiliz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.