Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Günlük doz

ibrahimykr

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, forum sitemi kapatmış olduğum halde. Yani Xenforo ile alakam olmadığı halde günlük bu siteye girip ne gibi eklentiler gelmiş, ne gibi sorunlar çözülmüş diye girip bakıyorum. Tabi saatlerce kalmasam da günlük dozumu alıp çıkıyorum ??? siz de böyle yapıyor musunuz. Hatta hiç forum vs ile ilgisi olmayan birileri var mı ?‍♂️

Merhaba arkadaşlar, forum sitemi kapatmış olduğum halde. Yani Xenforo ile alakam olmadığı halde günlük bu siteye girip ne gibi eklentiler gelmiş, ne gibi sorunlar çözülmüş diye girip bakıyorum. Tabi saatlerce kalmasam da günlük dozumu alıp çıkıyorum ??? siz de böyle yapıyor musunuz. Hatta hiç forum vs ile ilgisi olmayan birileri var mı ?‍♂️

ibrahimykr mertaslan valla bende aynen böyleyim ? ? ?

Gelin arkadaşlar,bu şekilde bilgileri taze tutabilirsiniz :D

Evet GENTR antibiyotik etkisi yapiyor :D forumsuz kalmayın biz her zaman hazırız hep destek tam destek :p :D:D

Forumun sadeliği ve güzelliği buraya zaman ayırmaya vesile oluyor.

Ne kadar güzel insan varsa toplanmış buraya . :)

Bu konu vesilesi ile tekrardan yönetime bizlere böyle güzel bir forum sundukları için teşekkür etmek isterim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.