Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Google dışında farklı yerlerde indexlenmesin istiyorum yandex vs gibi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Okardule

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,
sitem google dışında farklı bir yerde indexlenmesin diye ne yapabilirim?
Bakıyorum yandex ve diğer yerlerde index alıyor ben sadece google da indexlensin istiyorum ne yapabilirim bir ayarı var mı?

Çözüldü Google dışında farklı yerlerde indexlenmesin istiyorum yandex vs gibi

Enteresan bir istek oldu :D bunu da gördük. Burada şu an aklıma gelen tek yöntem robots.txt ile yandex botlarını kısıtlamak olur diye düşünüyorum. Bunun dışında ise belki sunucu yöneticisi bir çalışma ya bilir belki.
Enteresan bir istek oldu :D bunu da gördük. Burada şu an aklıma gelen tek yöntem robots.txt ile yandex botlarını kısıtlamak olur diye düşünüyorum. Bunun dışında ise belki sunucu yöneticisi bir çalışma ya bilir belki.

Çözüm
Merhaba arkadaşlar,
sitem google dışında farklı bir yerde indexlenmesin diye ne yapabilirim?
Bakıyorum yandex ve diğer yerlerde index alıyor ben sadece google da indexlensin istiyorum ne yapabilirim bir ayarı var mı?
Merak ettim amaç nedir? yandex rusların ondanmı?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.