Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Google Aramada Forum Adım Çıkmıyor.

HoneyMonkey

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba görselde de görüldüğü üzere forum adım çıkmıyor ayarlarım tam olmasına karşın. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

66.jpg

5.jpg

Nasıl yapılır ? Google Aramada Forum Adım Çıkmıyor.

Buna müdahale edemezsiniz, bu alan google aramalarda değişiklikler göstermektedir. Yani sizin kontrol ettiğiniz bir alan gibi düşünmeyin. Ayrıca bu alan daha önceden index almış bir alanda ola bilir. Eğer öyle ise zamanla düzelecektir

Screenshot 2021-11-28 at 12-27-41 mining türkiye forum - Google'da Ara.png
Buna müdahale edemezsiniz, bu alan google aramalarda değişiklikler göstermektedir. Yani sizin kontrol ettiğiniz bir alan gibi düşünmeyin. Ayrıca bu alan daha önceden index almış bir alanda ola bilir. Eğer öyle ise zamanla düzelecektir

Screenshot 2021-11-28 at 12-27-41 mining türkiye forum - Google'da Ara.png

Çözüm
teşekkür ederim hocam fakat oraya mining türkiye yazdığımız vakit direkt olarak mining çıkıyor bu normal mi ?

Dediğim gibi google index nereden ne zaman alır bilmiyoruz, doğru yada yanlış bir değerlendirme yapamayız bunun için. Mesela yandex bakın farklı göreceksiniz muhtemelen.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.