Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Google arama sonucu düzenleme

YasinTURKOGLU

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba benim site googleda arayınca payidarforum.com olarak görünüyor.
Ben bunu nasıl düzenleyebilirim? mesela xenforo.gen.tr için baktığımız zaman kategoriler halinde görünüyor ve bende url çıkan yerde XenGenTr yazıyor

1.jpg

2.jpg

Şimdiden teşekkür ederim sağolun :)

Arama motorlarına müdahele edemeyiz, zamanla kendi keyfine göre yapacaktır bir şeyler.

Ek olarak Admin kotrol paneli >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Temel seçenekler >> Forum başlık ve meta açıklama gibi alanları doğru şekilde yapılandırın.

Arama motorlarına müdahele edemeyiz, zamanla kendi keyfine göre yapacaktır bir şeyler.

Ek olarak Admin kotrol paneli >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Temel seçenekler >> Forum başlık ve meta açıklama gibi alanları doğru şekilde yapılandırın.
sağolun hocam inşallah zamanla düzelir dediğiniz ayarlamaları yaptım meta açıklamasıda googleda görünmüyor belki çıkar zamanla

sağolun hocam inşallah zamanla düzelir dediğiniz ayarlamaları yaptım meta açıklamasıda googleda görünmüyor belki çıkar zamanla
Oradaki görüntü direk çıkmaz, 1 ayda 2, ayda çıkacak birşey değildir. Sitenizin belirli kategorilerdeki kullanıcı davranışlarını baz alır. O yüzden beklerseniz zamanla oturabilir.

Tamamdır hocam şuan arama sonuçlarında istediğin şekilde görünüyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.